Já a můj blog

6.6.2013

6. června 2013 v 19:37 | Belluška

Přeji konečně krásný sluneční den :) Nevím jak u vás, ale u nás se dneska rozsvítilo. Hned jsem popadla mého psíka (Gejša) a šla jsem s ní ven. Trošku jsme se zapotili, protože jsme běhali. Ani nevíte, jak se mi dnes změnila nálada. Dnes se mi bude spát opravdu sladce. Jinak jsem měla dnes praxi a zítra jdeme ze školou do kina. Je to něco s mariuhanou, takže celku zajímavý. Někomu to může přijit nechutné, ale já se ráda dívám na drsnou realitu. Je to zase něco jiného než samé "fantas magorie" , jak by řekla mám mamka. Jinak musím vám říct , že jsem našla úžasnou stránku se všemi písničky snad co existují. Je to deezer.com ... Možná jste už o tom slyšeli. Každopádně jsem tam pečená vařená :D Tak se mějte a zas napíšu :)

4.6.2013

4. června 2013 v 17:17 | Belluška
Z227347251_large

Zdravím

Jak se máte? Bohužel bude opět zmínka o počasí. Určitě vás to musí štvát. Nejen, že celý den prší, ale tako to slyšíte, jak se všichni o tom baví. Je to frustrující! Určitě všechny fanoušky Alicia Keys ví, že bude vystupovat 12.6 v Praze. Což je za týden!!!
Já mám lístky a moc se na ní těším, ale dostanu se tam??? Mám hrozný strach, že pokud nepřestane pršet, bude se muset koncert pravděpodobně zrušit a nebo přesunout. Byla bych radši kdyby to zůstalo jak je. Pokud bych si ale měla vybrat, tak rozhodně přesunout! Pro mě je to dvakrát obtížnější, že nejsem z Prahy a budu muset nastoupit do autobusu. Ale furt je tady slovo "ale" ! Mám hrozný strach, ale zároveň se nesmírně těším. Byla bych opravdu zklamaná, kdyby to zrušily:/

2.6.2013

2. června 2013 v 19:07 | Belluška
Tumblr_mhnnygqkfg1s0qhono1_500_large

Tak si myslím, že tenhle obrázek mluví za vše! Je mi úplně jasné, že nejsem jediná, kdo jsi přeje léto. Dnešek se vyvedl z hlediska počasí moc dobře. Ovšem o mé náladě se říct nedá. Jsem ze všeho strašně unavená. Chodím na střední a ještě na takový obor, který je hrozně těžky, ale moc mě baví. Studuju Očního optika a moc bych vám to nedoporučovala. Aspoň né pro ty, kteří mají problémy s matikou jako já. Ale je zas pravda, že jsem teď hodně zamakala a matiku jsem si zpravila. Tak to je ze školy asi vše. Co se týče vztahů, tak moc se svěřovat nechci. Proč? No už proto, že je to hodně soukromá věc a taky proto, že jse bojím abych něco nezakřikla. Bohužel není takový vztah jak asi doufáte. Seznámila jsem se s jedním klukem, který je cizinec a mluvím s ním jeho jazykem. Což je francouzština. Mám to štěstí, že ji ovládám od malička, takže se v pohodě dorozumíváme. Dál to ale rozebírat nechci :P Jinak nevím jak vy, ale já strašně ráda čtu knížky. Nejvíce teda ty zamilované romány a pokud možno, tak aby byly pravdivé. Nejvíce mě teda baví "kupodivu" povinná četba. Je pravda, že moc pěkný seznam nemáme. Ale pokaždé jsem jsi dokázala vybrat. Například teď čtu knížku "Na západní frontě klid." Je to opravdu krásná knížka. Je pravda, že žádný románek to není. Ale je to pravdivý příběh a to mě nejvíc fascinuje. Můžu jedině doporučit. No nic myslím, že jsem se rozepsala za dnešek dost :D

Tak já teda valím :) Ahojte !

Jsem zpátky

2. června 2013 v 14:10 | Belluška
421747_497619590281881_1734383577_n_large

Zdravím :)

Na začátek vám chci říct, že se nebudu omlouvat za to, že jsem tu nebyla. Pevně věřím, že jsem ani nikomu nějak zvláště nechyběla. Nejsem na vás naštvaná ani mi to není líto. Znám realitu a nevadí mi to. Každopádně přišla jsem tu s novým designem. Doufám, že se vám bude líbit a taky i mé články.

31.1.2013

31. ledna 2013 v 15:08 | Belluška
Tumblr_mf6lewg2nq1r4shhxo1_500_large

Myslím, že je všem jasné, co dneska je za den. ROZDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ!

Nebojte nebudu tu rozebírat, co mám, nemám, popřípadě chtěla atd... Mě už z toho docela hrabe. Jsem ráda, že jsem konečně doma a můžu chvíli myslet taky na sebe. Ani vás se ptát nebudu, co jste měli na vysvědčení. Myslím si, že i vy toho máte docela dost. Strašně mě teď irituje, jak všichni na Fb píšou, konečně prázdniny nebo prošla jsem s jedničkama atd. No dál to radši komentovat nebudu. Každopádně vám řeknu co jsem slíbila. Nakonec jsem z té matiky dostala za 4, ale všichni mají okolo toho strašné kecy! No co už. Jeni nevím jak u vás, ale tady je celku pěkně. Přemýšlím jestli nepůjdu ven. Ale asi to vidím na menší cvičení. Rozhodla jsem se, že bych se měla pomalu, ale jistě se připravovat na léto, abych taky nějak vypadala. Asi budu cvičit na balónu a možná i ta zumba bude v plánu :D Schválně co jsi myslíte o Zumbě ?? Mě třeba vyhovuje. Ale moc dlouho u ní nevydržím, což mě strašně štve. Jinak přeji teda všem "dlouhé" prázdniny a zkus te jsi je co nejvíce užít.

Belluška

27.1.2013

27. ledna 2013 v 16:46

Dark-girl-hair-photography-smoke-favim.com-168053_large

Zdravím :)

Jsem opravdu moc ráda, že jsem konečně po dlouhé době zase na blogu. Dala jsem si menší pauzu, aniž bych vám to napsala. Za to se omlouvám. Každopádně jsem si chtěla užít vánočních svátků. Což jse mi moc nepovedlo, ale to bych tu nechtěla moc rozebírat. No a po svátcích nastali zmatky ohledně učení. Takže jsem se snažila co nejvíce, soustředit na školu. A myslím si, že jsem to zvládla docela dobře. No každopádně mohlo by to dopadnout lépe, ale jsem ráda, jak to je.

Teď se dívám z okna a ono sněží. :) Miluji sních, zimu a čerstvý, sudený vzduch. Možná jsi myslíte, že jsem trochu magor :D , ale mě to nevadí. Teď už mě nic nevadí. Abych to upřesnila. Kdysi jsem byla člověk, který se strašně moc zajímal o to, co jsi všichni o mě myslí. A pokud jsem někomu nebyla sympatická, tak jsem se snažilo mu vyjít vztříc a změnit se. Teď už vím, že to byla největší kravina jakou jsem kdy dělala. Od teď, no vlastně od pátku, jsem si uvědomila, že takhle to dál nejde. Proč od pátku?

Stala se taková věc. V pondělí se měl psát z matiky, něco jako pololetka. Jelikož byli ty úžasné mrazy a já bydlím docela dál než všichni ostatné od škole, tak byla zamrzlá silnice a přišla jsem do školy o 20 min pozdě. No a abych tu písemku napsala, tak mi rozhodně nestačilo těch dalších 20 min. Ani největší šprt by to za tuhle dobu všechno nestihl. Mě ještě šlo o 4 z matiky. Kdybych ten test zvorala, tak bych měla na vysvědčení za 5. Což v 1. polotetí nic neznamená, ale i tak jsem to chtěla napsat minimálně za 3. Tak jsem na tu hodinu ani nešla a místo toho jsem jsi koupila svačinu. Pak jsem taktak stihla zvonění na další hodinu. Všichni samozdřejmě měli plno keců, že jsem do hodiny schválně nešla. No tohle jsem nekomentovala. Test jsem si napsala další hodinu a to ve středu. Dopadl dobře, takže mi učitelka nabídla ještě menší test v pátek. Kybych tento test zvládla měla na vysvědčení za 4. Nebyla jsem jediná o komu šlo o 4 z matiky. Když jsem ten test zvládla, tak paní učitelka řekla před třídou, že budu mít na vízo za 4. No a v ten monet se ozvalo ze zední lavice ta největší kráva pod sluncem.
Kráva: "Prosím?? Vy jste řekla, že Izabela (mé jméno) bude mít z matiky za 4 ?"
Učitelka: "Ano"
Kráva: "V tom případě bych chtěla na vysvědčení za 3."
Učitelka: "Ne, ty máš za 4!"
Kráva: "No ale to je nespravedlivé."
Učitelka: "Co je na tom nespravedlivé? Vždyť ty tady máš známky za 4!"
Kráva: "To není pravda, já tam mám dvě dvojky a ještě jedničky z tabule!"
Učitelka: "To je sice možný, ale máš tu dost pětek, pak nějaké trojky a čtyřky!"
Kráva: "To je teda ale nespravedlivý! Ona tam má samé 5!"
Učitelka: "Samé pětky tu nemá, má tu čtyřky dvě trojky, pak přezkoušení a jestě další dvě dobré známky! A pokud vím tak známky určuju já, a já vím co komu mám dát!"

Pak začala celá, no né celá ale většina, třida na mě a na ní řvát, že nechodím na písemnky, že až teď jsem začala něco dělat, atd..
Mě to naštvalo, protože nikdo jse mi nezastal. Nikdo! A tak jsem neměla sílu a řekla jsem učitelce ať mi dá za 5, že se tady nebudu dohadovat s takovou krávou. No a ona odpověděla, že ne, že mám známky na 4 a hotovo. Mezitím jedna holka to taky zvládla na 4, ale ty další ne. No a když to o přestávce zjistili, tak začili se hrozně divit, jakto. A říkali, že je to strašně nespravedlivé atd. Tak šli do kabinetu a znovu tam něco řešily. Já už jsem u toho nebyla. Ale hrozně mě to naštvalo. Proč? Proč jsi dělám hlavu s takové krávy? Protože ještě před hodinou mi fandily, a říkali ty to dáš, a pak tohle. Až teď jsem zjistila jaká ta má třída je. A komu mám a nemám věřit.

Mrzí mě to a nevím, co pořádně dělat. Máte nějaký nápady ?

28.11.2012

28. listopadu 2012 v 14:30 | Belluška

AHojky. No už zase jsem dlouho nepsala, tak teď to snad vynahradím. Za tu dobu se toho stalo docela hodně. Měla jsem prodlouženou, byla jsem nějakou dobu nemocná atd. No ale největším zážitkem je ta prodloužená :) . Pokud jste ji už zažili, tak mě asi chápete. Jinak je pravda, že jsem se docela dost dlouho rozhodovala jestli tam půjdu nebo ne. Nakonec, když jsem šla s kámoškou do půjčoven plesových šatů, tak jsem neodolala a vyzkoušela jsem jsi je taky. A zamilovala jsem se. Ale než taneční vůbec bylo, tak jsme se s kámoškou tak sterovali, že mě z toho bylo blbě. Ale jak jsme přišli na místo, tak to ze mě spadlo. Nikdy jsem si nemyslela, že budu takhle v pohodě. Jsem docela stresující člověk a tohle pro mě byla výhra. Byla jsem v tu dobu strašně štastná, že jsem to zvládla. Myslím si, že za to můžu vděčit jenom mé rodině. Bez ní bych to opravdu nezvládla. No ale druhý den jsem byla, tak unavená :D, že jsem spala, až do 5 :D neuvěřitelné :D

20.11.2012

20. listopadu 2012 v 22:00 | Belluška
304909_263038117057744_6669771_n_large

Ahojky. Zaprvé jse musím strašně moc omluvit, za to, že jsem tu nebyla. Moc učení a celkově jsem neměla ani na chuť na ten počítač lozit. Chci vám teď popsat svůj den. No celkově byl, aspoň si teda myslím, v pohodě. Dnes jsem šla na odběr krve. Jen taková kontrola. Po té jsem zůstala doma, takže jsem nebyla vůbec ve škole. No ale moc šťastná z toho nejsem, jelikož toho budu mít teď docela dost. No jinak jsem se rozhodla, že navštívím městskou knihovnu, kterou máme na zámku. Nebudu říkat konkrétně kde, protože bych tak řekla kde bydlím, a to já nechci. No a tam jsem si vypůjčila knížku k povinné četbě na maturitu. Ach jj MATURITA!! Ta knížka je od Victora Huga, asi ji všichni znáte nebo aspoň v kreslené podobě. Je to příběh Chrám Matky Boží v Paříži. Jsu zvědavá, jak se mi bude číst. Nemám s tím žádné zkušenosti. Budu ji číst poprvé, tak doufám, že to zvládnu co nejrychleji. Když to přečtu rychle, tak to u mě znamená, že jse mi to líbilo a že si snad z toho i něco zapamatuju. No nic já zase odcházím. Budu se ještě učit na dějepis, který zítra zkouší a plus píšeme test z chemie, ale ten je naštěstí lehký. :) Tak se měj te.

5.11.2012

5. listopadu 2012 v 17:11 | Belluška
Tumblr_mawafigrsm1rdzcfao1_500_large

Ahojky. Konečně po dlouhé době píšu něco do svého deníku. No, jak bych vám to vysvětlila. Učení, učení, učení a zase učení. Jen aby jste si nemysleli. Já žádná šprtka nejsem :D Propadám z matiky a v pátek píšeme čtvrdletku. JJ vůbec mi nepříjde, jako bych ztrávila čtvrt roku ve škole. Pořád si myslím, že je to včera, co jsem nastoupila do školy. Jinak musím vám říct, že mě poslední dobou rozčilujou ty vánoční reklamy, výzdoby atd. Ještě nebyl ani mikuláš a už myslí na vánoce. Nejradši ty blbce proliskala. A co vy jak prožíváte toto období? Líbí se vám, že budou zachvíli vánoce? Já moc vánoce nemám ráda. Nikdy jsem na ně neměla dobré vzpomínky. Spíše jsem se jako jediná snažila tu naši rodinu dát do veselé nálady a nikdy to nedopadlo moc dobře. Jinak byla bych ráda kdyby jste mi ještě pomohli s hlasy pro mého psa :) Neříkejte, že není krásná :D :D, néé tak jsem to nemyslela.
Pošlu jsem odkaz. Budu ráda za každý hlas :)

Podzimní dess

4. listopadu 2012 v 14:53 | Belluška
Ahojky
Zajímalo by mě, jak se vám líbí můj nový dess. Chtěla jsem ho udělat v podzimním tématu. Doufám, že se mi to aspoň trošičku povedlo. Asi 45 min jsem na tom dělala. A chtěla bych slyšet váš názor. Jestli se vám takové obyčejné dessy líbí. Mě ano a rozhodně bych to nechtěla měnit :D
 
 

Reklama