Já a můj blog

Volno

10. srpna 2015 v 9:18 | Belluška
🌴🌊☀️

Tak a je to tady. Konečně budu mít volno. Nebojte se né od blogu, ale od práce, nebo spíš brigády. Jsou to sice jen čtyřy dny, ale mě to stačí. Pořád přemýšlím, co bych mohla dělat. S kámoškou si chceme udělat výlet, ale ten nám zabere tak jeden den. No každopádně jsem tento moment využila k tomu, abych vám něco napsala.

Barvy, Barvy, Barvičky

3. srpna 2015 v 13:25 | Belluška
Private infinity.

Tak je tu začátek nového měsíce a já jsem naposledy napsala článek 14.července. No musím se přiznat, že je mi to líto, protože jsem opravdu chtěla být aktivnější. Co se dá dělat. Je tu brigáda a nemám na sebe pomalu čas, natož na blog. Nemůžu slíbit, že to bude lepší. Ale každopádně se chci o to pokusit. Mám spoustu nápadů na články, které bych mohla napsat. Zrovna dnes mě jeden napadl. Nadpis je lehce vtipný a dalo by se říct, že i trošku dětinský. Ale až si článek přetete, pochopíte to.

Ebay

14. července 2015 v 20:38 | Belluška
:3 | via Tumblr

Je léto a většina znás má nějakou tu brigádu. Takže nějaké ty penízky získáme. Někdo míň a někdo zase víc. Ale snad každý má pocit uspokojení. Jaká si odměna za to, že dobře udělanou práci. Ještě lepší odměna je za něco pěknýho utratit. Kor, když jsou všude slevy. Jo ten pocit znám a zrovna ho mám v sobě. Ještě jsem výplatu nedostala, ale už se na ní těším a připravuji si věci, které koupím. Ale jak asi každý zvás, máte nějaké vyšší cíle.

Nový dess•5

11. července 2015 v 20:27 | Belluška

Dnes jsem měla náladu na takovou menší změnu. Chtěla jsem svůj blog nějakým způsobem oživit. Myslím, že jsem zvolila pěkný desing. Jeden z bodů, které jsem chtěla uplatnit byl, aby působil pozitivně. A jsem si jistá, že jsem tento bod splnila. Dalším bodem bylo, zahrnout letní tématiku. Tady si tak jistá úplně nejsem. Obrázek, který jsem zvolila mi padl okamžitě do oka. Každopádně bych chtěla znát hlavně vaše názory. Co říkáte na kombinaci červené barvy? Nejste třeba zklamaní? Čekám tedy co mi napíšete a určitě se budu inspirovat vašimi připomínkami do budoucna.

Příjemný víkend

7. července 2015 v 11:25 | Belluška
Love Pastels - had an awesome birthday♥ by *tmk* on Flickr. | via Tumblr

Tento víkend byl obzvlášť povedený. Slavila jsem mé narozeniny s kamarádkami. Oslavu jsem podnikla u nás doma, ale né na den mých narozenin. Datum si hezky nechám pro sebe :) . Zpět k věci. Tak tedy oslava se konala u nás doma, kdy jsem holkám připravila něco k jídlu. Zvolila jsem si metodu "uvař si sám". Podle toho co mi holky říkaly, tak tuhle věcičku neznali. Možná vy ano.

Další čtenářský zážitek

29. června 2015 v 16:54 | Belluška


Včera večer, někdy kolem půlnoci, jsem dočetla svou knížku. Jmenuje se Dáma s kaméliemi od Alexandrea Dumase ml. Moc jsem si ji přála přečíst a koupit si ji. Jsem asi zvláštní človíček, protože já nerada nakupuji nové knížky, pokud to opravdu nejsou nové knížky. Tím chci říct, že ráda nakupuji v antikvariátu, kde většinou najdu co chci. Jednoho dne jsem si koupila Dámu s kaméliemi. Když jsem ještě chodila na střední školu, tak jsem si ji moc přála mít ve čtenářském deníku. Bohužel nebyla na seznamu volitených knížek, tak jsem se tedy zaměřovala spíše na knížky, které jsem musela přečíst k maturitě. Teď, když už nějakou dobu mám po maturitě, jsem ji musela sehnat a přečíst si ji.

27.6.2015

27. června 2015 v 20:52 | Belluška

Díky vašim komentářům v minulém článku jsem si uvědomila pár věcí. Za to vděčím vám, takže vám chci poděkovat. Strach z budoucnosti není jen ve mě a to mě tak trochu "sobecky" uklidňuje. Nevím, jak přesně se mám vyjádřit, abych se někoho nedotkla. Jsem velmi ráda, že nejsem jediná, kdo se o situaci ve světě zajímá. I když, každý vlastním způsobem. Nemůžeme ani říct, který způsob je ten správný. Jsem si ale jistá, že situace, ve které se právě svět nachází bohužel neskončí. Je tu v zemi tolik nenávisti a strachu. Je to jakýsi start, který nemá cíl. Ale teď tak trošku odbíhám od tématu. Uvědomila jsem si tedy, že strach je běžná věc. A je jen na nás, jak se s tím poperem. Jiní říkají, že se snaží užívat života, dokud to jde a naplno. Já říkám to stejné, ale musím k tomu něco přidat.

Strach, smutek, smrt, historie se vrací

26. června 2015 v 20:20 | Belluška

Musím sdělit bohužel jednu smutnou zprávu. Jistě všichni, co se dívali na zprávy či na internetu, se dozvěděli o dalším atentátu, tentokrát v Tunisku. Člověk by řekl, že těch atentátů bylo dost, a že to nikam nevede. Nemůžu se na to dívat. Je mi opravdu smutno a mám i chvílemi strach. Ne z přítomnosti a ani ne o sebe. Mám strach z budoucnosti a taky z toho, jaký to bude mít na nás, jako na celý svět, dopad. Nedivila bych se, kdyby to skončilo další světovou válkou, která by ve finále dopadla hůř než doposud...

25.6.2015

25. června 2015 v 11:19 | Belluška

! A je to tady !

Zdravím všechny, kteří jsou právě na mém blogu. Je to fajn pocit být zase zpátky. Jsou to přibližně dva roky, kdy jsem tu naposledy byla. Blog jsem si smazat nechtěla. Ani nevím vlastně proč. Nějak to ke mě patří a nemůžu se toho zbavit. Abych uvedla všechno na pravou míru. Tak tedy, letos jsem úspěšně dokončila střední školu a konečně se cítím, jako NĚKDO! Důvod proč se tak cítím je velmi jednoduchý. Celé ty čtyřy roky jsem se "jenom učila" a neúživala jsem si života, jak bych chtěla. Zkrátka žila jsem, jako zombie. Opravdu moc jsme se snažila přidávat články na mém blogu. Ale, jak říkám nebyl čas a popravdě ani chuť. Né z toho důvodu, že by mi čas stráveny na blogu nebavil, ale neměla jsem náladu. Samé stresy ohledně školy a jediné co jsem opravdu dělala a měla ráda byl spánek. Pak si řeknete, že jsem měla čas o prázdninách. No ale neměla. Buď byla nějaká práce a nebo jsem se snažila vynahradit svým přátelům čas, který jsem po dobu školy moc neměla a sešla se s nimi. Další celé prázdniny jsem byla se svým přítelem v zahraníčí na dovoloné, a to mi pozvedlo náladu. Poté zbývalo jen dokončit poslední ročník a úspěšně zvládnout maturitu. Teď mám asi měsíc po ní, a už si scháním práci, nebo aspoň brigádu. Však to znáte :) Mám stále nějaké plány a sny, které chci si splnit. K tomu je ale potřeba pevná vůle. Každopádně chci změnit alespoň jednu věc. A to přidávát více článků, které nebudou hloubé a "prázdné". Budu se snažit mluvit a poslouchat i váš názor o životě, o událostech, které nás obklopují každý den. Doufám, že můj blog bude něčím zajímavým :)

10.6.2013

10. června 2013 v 16:05 | Belluška
Large

Zdravíím :) Dnes u mě začal týden plného stresu. Všechny učitelky chtějí psát testy. Jsem zvědavá, jak to zvládnu pač ve středu jedu na ten koncert, na který se mimochodem nehorázně těším, a další den zůstanu doma. Vrátíme se totiž kolem 3 h a abych šla na 7 do škole, to mi nehne. Bohužel ten den mám ale praxi, na které bych neměla chybět. Zároveň píšeme jeden z nejdůležitějších testů v tomto týdnu. Jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodnu. Jinak u nás se řítí velká bouřka. Mě to ale nevadí. Já bouřku přímo zbožnuju. Hlavně ty blesky. Asi si říkáte: Co jsem to za magora?? :D Asi jsem no :D Mě je poslední dobou jedno co si o mne lidi myslí. Žiju si svůj život, tak jak chci :) A co vy ? Máte rádi bouřky? Zajímá vás co si ostatní o vás myslí ?
 
 

Reklama