Já a můj blog

Domov

7. ledna 2017 v 16:02
key and pink image

Čekala jsem na tento den tak dlouho, že mě to příjde stále neuvěřitelné. Od 03.01 máme s přítelem bydleníčko. Věřte mi však, že jsem do teď neměla vůbec čas, se s tím svěřit na blog. Ráno pracuji a pokaždé, když se vrátím z práce mám nachystaný oběd a pak se jde nakupovat, uklízet .. skráta dávat všechno do pucu :D Ono se nezdá, ale 19 není žádná sranda.

Nouvelle an 2017

31. prosince 2016 v 17:40 | Belluška
2017, new year, and gold image

Tak rok 2016 je zachvíli za námi. Nevím, jak u vás, ale u mě to bylo docela hektický, chvílemi i drastický. Udělala jsem si řidičák, odstěhovala jsem se do Francie za přítelem, našla jsem si tu práci, koupili auto no a Nový rok odstartujeme v novým bydleníčku. Přesněji řečeno těsně po Novým roce. Né, že bych se chtěla vychlubovat, ale určitě to všichni znáte. Když si to tak proberu, tak mě to prostě pořád nedochází, co jsem za jeden rok dokázala. Jsem zvědavá co se stane v roce 2017. Já radši nic plánovat nechci. Co bych, ale určitě chtěla? Být zdravá a mít okolo sebe jen lidi, na kterých mi záleží a které mám ráda. A to bych chtěla popřát i vám všem.

Nový dess•6

30. prosince 2016 v 16:10 | Belluška

A je to tady. Nový dess. Celkem 6tý. Jsou Vánoce a k tomu tu máme zimní období. Chtěla jsem ho přinest do mýho blogu. Zároveň jsem chtěla zachovat můj styl. Zajímalo by mě, zda se vám tentokrát můj dess líbí. Párkrát mi některé z vás psali, jak se podobný dess dělá. Ono je to snad ten nejjednodušší způsob co znám.

Kouzelné dětství

28. prosince 2016 v 16:49 | Belluška

Všichni si vzpomínáte na ten moment, kdy jste naříklad viděli poprvé Lady a Trump? Nebo, když jste viděli poprvé příběh Malé mořské víly apod? Já tyhle pocity nikdy nezapomenu. Když se řekne Dětství, tak jsi vzpomenu právě na podobné chvíle. Myslím, že nejsem sama, kdo to prožívá stejně, jako já. A ono se to vůbec nezměnilo. Do teď mě oukouzlí Disneyho pohádky :)

Krásné Vánoce

27. prosince 2016 v 15:38 | Belluška
christmas, coffee, and winter image

Opožděně, ale sice. Přeji Vám všem krásné a hlavně veselé Vánoce. Doufám, že jste si je všichni prožili s blízkými, které máte rádi a poklidu. Všichni máte ten stejný pocit co já? Že už to není, co to bývalo ? Ono ani nejde o to, že jsme vyrostli. Mě příjde, že celkově lidé se změnili.

Zvířecí krása

20. prosince 2016 v 15:38 | Belluška

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak je to možné, že ještě žijeme? Mluvím o našem lidstvu. Lidé se chtělí neustále zlepšovat a posouvat dál, že nevidí, co za sebou zanechávájí. Je to až děsivé, co všechno jsme dokázali zničit, kvůli několik budov, silnic apod. Člověk je ten nejsobečtější druh na tomto světě. Ani si to neuvědomujeme, kolik jsme toho zničili. Divím se, že nezačla žádná válka mezi živočišnými druhy. Asi si říkáte, o čem to mluvím? Co tím vlastně chci říct?

12•12•2016

12. prosince 2016 v 14:28 | Belluška
hope, pink, and heart image

Máte mě tu zas :) Tentokrát chci ujasnit věci na pravou míru a povědět vám, co se semnou stalo. V minulém článku jsem tak trošku naznačila. Stali se změny, které bych nečekala. Člověk o sobě kolikrát pochybuje, a nebo naopak se podceňuje. Jedno je ale jisté, nikdy nevíte kde skončíte.

Návrat a mnoho změn

5. prosince 2016 v 11:37 | Belluška
christmas, Cookies, and food image

A jsem zase zpátky. Mám takový zvláštní pocit, jakobych se sama ptala, jestli se o to mám pokoušet. Přeci jenom dnes má blog skoro každý a já nechci být, jako každá. Chci, aby to dávalo smysl, ale zároveň, aby to nedopadlo, jako pokaždé. Většinou to vydržím tři, čtyři měsíce a pak se zase vytratím. Dlouho o sobě nedám vědět a pak se zase objevím. Sama nevím proč to tak je. Nechci ale slibovat. Jenomže všichni známe ten problém.

Jedna věc ze seznamu je odškrtnutá

24. srpna 2015 v 20:51 | Belluška
you are loved, I'm thinking of you :*

Konečně si můžu říct, že se mi ten seznam věcí, které si chci koupit či zařídit zkracuje. Bohužel, ale je ještě co dohánět. Aby jste si nemysleli, tak to není seznam věcí ve stylu, nové boty či nové tričko apod. Jsou zde věci jako: Řidičák, kurz francouzštiny, nový účes, lístek do divadla, očkování pro mého psa atd. Jednu věc jsem si zařídila.

Legenda

13. srpna 2015 v 14:47 | Belluška
(1) Tumblr

Jak jistě všichni víte, před pár dny to byl rok, kdy zemřel velmi známý a oblíbený herec. Jméno jsi každý vybaví, ale přesto ho chci zmínit. Robin Williams. Jsem velmi smutná z toho, že další skvělý herec není tady s námi. Určitě si každý vybaví alespoň jeden film. Mě vždy v srdci zůstane film "Hook". Ale jsou tu i jiné filmy, které je třeba zmínit.
 
 

Reklama