Já a můj blog

Rok 2018

2. prosince 2018 v 13:43 | Belluška
Image de light

Rok 2018

10.Květen 2017.. To byl poslední článek, který jsem tu napsala. Článek, kde jsem vám naposledy dala vědět. Píšu vám teď přibližně po roce a půl. A věřte mi, že běhěm té doby, se toho tolik změnilo. Pokusím se vám to, co nejstručněji a zároveň nejsrozumitelněji vylíčit.

Novinky

10. května 2017 v 16:18
Image de text, heart, and quote

Lehce se za sebe stydím, že jsem nedokázala, to co jsem chtěla. No a o čem přesněji mluvím? O pauze.. Přesnějí o té, které člověk nepředvídal. Určitě jste si všimly, že dlouho nebyl žádný článek. Že by došly nápady ? Ne. Důvod někde jinde. K tomu, abychom si udrželi blog je potřeba se tomu věnovat. No a k tomu je potřeba čas, který já jsem neměla. Hlavně tu sílu.

Francouzské volby 2017

27. dubna 2017 v 16:37 | Belluška
Fotky z instragramu: @mylittleparis

Ano to jsou dnešní aktuality.. Sice nejsem francouz, ani se tak necítím, ale je mi však úplně jasné, co tahle země potřebuje. Momentálně televizi nemáme, ale v dnešní době se i s počítačem dá vystačit natolik, abychom se informovali. K tomu mi i přítel dostatečně vysvětlit různé detaily. Já kdybych mohla volit, tak bych volila pro krajní pravici. To je podle mě to, co tahle země potřebuje. Francie je ve velkém ohrožení a bohužel to tomu bylo zase potvrzeno atentátem na policisty, který se stal před týdnem. Jenomže podle statistik, se lidé bojí, aby to nebylo, jako tenkrát u Němců. Mají v hlavě, že evropská unie je z toho dostane. Tak hodně štěstí no..

Opožděně, ale přeci.

19. dubna 2017 v 13:27 | Belluška
Image de bunny, easter, and spring

Menší omluva za to, že přání píší hodně opožděně! Ale přeci Vám všem přeji Krásné Velikonoce. Je to jediný den, kdy chlapci nás můžou "zbít", a ještě k tomu jim dáme vajíčko. Nevím, jak vy, ale já jsem to nikdy nechápala. Jako malá, jsem to i nesnášela. Jediný co mě bavilo, bylo právě zdobit vajíčka. U toho jsem měla dobrou náladu, dokud mě bráška pořádně nenařezal a pak si šel pro výsklušku. Ve finále, po celým dni měl plnou tašku sladkostí a já červený zadek.

Zážitky z dovolené

15. dubna 2017 v 11:29 | Belluška

Nadpis mluví za vše. Vrátila jsem se z krásné, ale sice krátké dovolené, k běžnému životu. Jak už jsem psala, v pondělí večer jsme se vrátili.. no a úterý šup do práce. Drsné přivítání. Každopádně jsme si to oba s přítelem užili. Mrzelo nás, že jsme nemohli zůstat aspoň o dva dny déle. Bylo to velmi krásné, jak jsem říkala, počasí se nám vydařilo. Dokonce, jsme lehoulince opálení. :D

Romantický víkend

7. dubna 2017 v 15:00 | Belluška
Image de L'Oréal Paris


Je to tady. Konečně menší dovolená. Asi rok a půl jsem neměla žádnou dovolenou. Ano byli tu menší výlety, ale nikdy né déle, než 3 dny. Odjíždíme s přítelem v sobotu a vrátíme se v pondělí. No a hned na to půjdu do práce a přítel taky. Nebudu na to ale myslet, jinak se mi zkazí nálada. Těším se tedy moc. A kam to vlastně jedeme? Nebo snad poletíme?

Nehledejte, ono si to vás najde samo!

1. dubna 2017 v 15:34 | Belluška
Image de blue, nails, and ring

Tento článek mi napad opravdu před chvilkou. Ani nebyl nijak úmyslný. Přišlo to zkrátka samo. Podle mě, jsou improvizované témata nejlepší! Abych tedy nějak začala. Konečně jsem si sedla k počítači. Znáte to všichni, spoustu práce a pak odpočinek. Pro mě blog je něco, jako relax a ráda sem chodím. A to hlavně díky vám. To vy mi dáváte chuť sem chodit.

Mám volno a žádný odpočinek

25. března 2017 v 16:49 | Belluška
Image de Sunday, quote, and week


Přeji krásný začátek víkendu. Já, jako každou sobotu, pracuji. Naštěstí jen do jedné. No a pak mi teda začíná víkend, jako každýmu. Konečně volno, jak se říká. Dneska zrovna jsem sama doma, a tak to je pro mě příležitost si skouknout jednu epizodu seriálu Výměny manželek :D. Nevím proč, ale já to prostě miluji. Pak si řeknu, že bych mohla uvařit, ať mám večer klid.

Po dlouhé době, nějaké to kino.

22. března 2017 v 13:01 | Belluška
Image de girl, popcorn, and friendship


Dobředu se omluvám, za to, že tentokrát byl blog lehce chudý. Od pátku jsem nedala vědět a to proto, že jsem opravdu neměla možnost jít na počítač. Koupili jsme si nový nábytek. Tedy přesněji, komodu. Potřebovali jsme ji, jako sůl. Ono se to nezdá, ale i dva lidi mají docela hodně věcí, ale žádného úklidového prostoru. Tak tedy bylo velmi potřeba tu uklidit od A až do Z. .. Podařilo se nám to a včera večer jsme to tedy oslavili kinem.

Troška pleťové masky nikdy neuškodí

12. března 2017 v 13:00 | Belluška
Image de art, color, and watercolor

Uvědomila jsem si poslední dobou, že vlastně pořádně nevíte, jak vypadám. Nezveřejnuji tu tolik fotek. Spíše si dám pár do instagramu, ale na blog opravdu nedávám. No zkusím změnu. Né, že bych vám tu chtěla nutit, jak jsem "ošklivá" :D, ale přece jenom tak máte o mě lepší rozhled. Zrovna dneska tu bylo tak pěkně, takže jsem se dala do úklidu, protože když prší, to stojí na nic. Uvařila jsem, povlékla postel, no a nachvíli jsem se věnovala jen pro sebe.
 
 

Reklama