Rodinný víkendík

6. března 2017 v 12:25 | Belluška |  Já a můj blog

Rodinný víkend byl opravdu potřeba. Když neustále pracujete, počasí stojí za nic, jste unavení, ani chuť k vaření nemáte, tak nezbývá nic jiného, než zalést dom a ve finále nic nedělat. Aspoň u mě to tak chodí. Tento víkend jsem ale chtěla strávit s rodinnou. Mám dvojí národnost, tak tedy půlka rodiny žije v Česku a půlka zase v Belgii. No a Belgie je momentálně pro mě blížší, než Česko.


Zrovna se to hodilo, vidět mou rodinu o víkendu. Přítel musel jet na kontrolu, ke svému speciálnímu doktorovy. Je totiž zaměřen na potápěče. A to je práce, která ho živý. K tomu je potřeba několik lékařských kontrol. No a tento doktor žije až v Belgii, nedaleko mé rodiny. Rozhodli jsme se zkráta toho všeho využít, a udělat si tedy víkend v Belgii. Počasí nám moc nepřálo. No ale to je bohužel v Belgii zvykem. Mnoho deště. Cesta tedy byla velmi dlouhá a těžká. Nakonec to za všechno stálo. Vidět mou tetu s bratránkama bylo velmi příjemné. Měli jsme i chutný oběd. Mušle. Doporučuji, zajít si do restaurace a objednat si mušle.

Měla jsem i možnost, vzít si něco po babičce. Má babička zemřela už nějakou dobu. Popravdě, nevím kolik let to přesně je. Ještě si na ní pamatuji, no a když jsem viděla všechny ty její věci, vzpomínky byly hned jasnější. Chtěla jsem si vzít něco na pamatáku, co bude mi jí připomínat. Pár věcí se tedy našlo, ale v mém případě jsem všechno vzít nemohla. Nemám to zkrátka kam dát :D . Vzala jsem si tedy, dřevěný, noční stolek. Celkem se mi tu i hodí :) No a pak na balkon jsme našli stůl, který nám krásně vyhový. Našla jsem i hrníček. Když jsem o viděla, tak se mi rozbušilo srdce a rozbřečela jsem se. Byl to hrníček, který jsme ji kdysi dali na památku. Měla na něm fotku, kde jsem byla já a můj bratr. Na fotce jsme byli malí. Dojalo mě to, že ho měla stála při sobě, do té chvíle než zemřela. To je pěkný důkaz lásky. Opět mě to přesvědčilo, že nás měla ráda. Opravdu mě tento víkend posílil a doufám, že i váš byl taky příjemný, jako ten můj. :)

Belluška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lyilla Lyilla | Web | 7. března 2017 v 13:09 | Reagovat

Ach. Krásný víkend jsi měla :3

2 duchodkaevka duchodkaevka | Web | 8. března 2017 v 17:09 | Reagovat

Vzpomínkový víkend, ale určitě moc pěkný :-)

3 Bublushka Bublushka | Web | 13. března 2017 v 23:48 | Reagovat

krásný víkend
já jsem taky "míchanina" já jsem zase s půlky řekyně :D a do řecka se snažím jezdit jednou za rok- hlavně kvůli babičce protože už tu asi nebude moc dlouho a je rády když přijedem... je fajn mít v srdci ještě jednu zemi- aspoň má človek kam jezdit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama