27.6.2015

27. června 2015 v 20:52 | Belluška |  Já a můj blog

Díky vašim komentářům v minulém článku jsem si uvědomila pár věcí. Za to vděčím vám, takže vám chci poděkovat. Strach z budoucnosti není jen ve mě a to mě tak trochu "sobecky" uklidňuje. Nevím, jak přesně se mám vyjádřit, abych se někoho nedotkla. Jsem velmi ráda, že nejsem jediná, kdo se o situaci ve světě zajímá. I když, každý vlastním způsobem. Nemůžeme ani říct, který způsob je ten správný. Jsem si ale jistá, že situace, ve které se právě svět nachází bohužel neskončí. Je tu v zemi tolik nenávisti a strachu. Je to jakýsi start, který nemá cíl. Ale teď tak trošku odbíhám od tématu. Uvědomila jsem si tedy, že strach je běžná věc. A je jen na nás, jak se s tím poperem. Jiní říkají, že se snaží užívat života, dokud to jde a naplno. Já říkám to stejné, ale musím k tomu něco přidat.


Chci si užívat života, dokud to jde a naplno, ale tak, abych o životě byla plně informována.

Je to na vás, jak si tu větu přeberete sami. Je to můj názor a defakto i od teď mé životní motto. Pojďmě ale k příjemnějším novinkám. Určitě jste se během dnešního dne dozvěděli, že Blog.cz zahájil soutěž "MISS BLOG.CZ", kde tedy hledají nejkrásnější blogerku. Ještě sama nevím, jestli se přihlásím, pač jedna z jejich podmínek zní: "Soutěžní fotku mohou zaslat pouze blogerky starší 15 let, které mají na Blog.cz aktivní blog (založený před 17.7.2015).". Né že bych neměla, ale přeci jen jsem teď dva roky aktivní nebyla. Ještě nevím, jak se tedy rozhodnu. Určitě by mě ale zajímalo, zda jste už tuto informaci viděli a jak se vám líbí? Měli by jste třeba zájem to vyzkoušet?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss.Hill Miss.Hill | Web | 29. června 2015 v 11:31 | Reagovat

Užívat si života je správné :)Do soutěže Miss Blog, nevím jestli bych se přihlásila, ale tak zkusit se má přece všechno :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama