27.1.2013

27. ledna 2013 v 16:46 |  Já a můj blog

Dark-girl-hair-photography-smoke-favim.com-168053_large

Zdravím :)

Jsem opravdu moc ráda, že jsem konečně po dlouhé době zase na blogu. Dala jsem si menší pauzu, aniž bych vám to napsala. Za to se omlouvám. Každopádně jsem si chtěla užít vánočních svátků. Což jse mi moc nepovedlo, ale to bych tu nechtěla moc rozebírat. No a po svátcích nastali zmatky ohledně učení. Takže jsem se snažila co nejvíce, soustředit na školu. A myslím si, že jsem to zvládla docela dobře. No každopádně mohlo by to dopadnout lépe, ale jsem ráda, jak to je.

Teď se dívám z okna a ono sněží. :) Miluji sních, zimu a čerstvý, sudený vzduch. Možná jsi myslíte, že jsem trochu magor :D , ale mě to nevadí. Teď už mě nic nevadí. Abych to upřesnila. Kdysi jsem byla člověk, který se strašně moc zajímal o to, co jsi všichni o mě myslí. A pokud jsem někomu nebyla sympatická, tak jsem se snažilo mu vyjít vztříc a změnit se. Teď už vím, že to byla největší kravina jakou jsem kdy dělala. Od teď, no vlastně od pátku, jsem si uvědomila, že takhle to dál nejde. Proč od pátku?

Stala se taková věc. V pondělí se měl psát z matiky, něco jako pololetka. Jelikož byli ty úžasné mrazy a já bydlím docela dál než všichni ostatné od škole, tak byla zamrzlá silnice a přišla jsem do školy o 20 min pozdě. No a abych tu písemku napsala, tak mi rozhodně nestačilo těch dalších 20 min. Ani největší šprt by to za tuhle dobu všechno nestihl. Mě ještě šlo o 4 z matiky. Kdybych ten test zvorala, tak bych měla na vysvědčení za 5. Což v 1. polotetí nic neznamená, ale i tak jsem to chtěla napsat minimálně za 3. Tak jsem na tu hodinu ani nešla a místo toho jsem jsi koupila svačinu. Pak jsem taktak stihla zvonění na další hodinu. Všichni samozdřejmě měli plno keců, že jsem do hodiny schválně nešla. No tohle jsem nekomentovala. Test jsem si napsala další hodinu a to ve středu. Dopadl dobře, takže mi učitelka nabídla ještě menší test v pátek. Kybych tento test zvládla měla na vysvědčení za 4. Nebyla jsem jediná o komu šlo o 4 z matiky. Když jsem ten test zvládla, tak paní učitelka řekla před třídou, že budu mít na vízo za 4. No a v ten monet se ozvalo ze zední lavice ta největší kráva pod sluncem.
Kráva: "Prosím?? Vy jste řekla, že Izabela (mé jméno) bude mít z matiky za 4 ?"
Učitelka: "Ano"
Kráva: "V tom případě bych chtěla na vysvědčení za 3."
Učitelka: "Ne, ty máš za 4!"
Kráva: "No ale to je nespravedlivé."
Učitelka: "Co je na tom nespravedlivé? Vždyť ty tady máš známky za 4!"
Kráva: "To není pravda, já tam mám dvě dvojky a ještě jedničky z tabule!"
Učitelka: "To je sice možný, ale máš tu dost pětek, pak nějaké trojky a čtyřky!"
Kráva: "To je teda ale nespravedlivý! Ona tam má samé 5!"
Učitelka: "Samé pětky tu nemá, má tu čtyřky dvě trojky, pak přezkoušení a jestě další dvě dobré známky! A pokud vím tak známky určuju já, a já vím co komu mám dát!"

Pak začala celá, no né celá ale většina, třida na mě a na ní řvát, že nechodím na písemnky, že až teď jsem začala něco dělat, atd..
Mě to naštvalo, protože nikdo jse mi nezastal. Nikdo! A tak jsem neměla sílu a řekla jsem učitelce ať mi dá za 5, že se tady nebudu dohadovat s takovou krávou. No a ona odpověděla, že ne, že mám známky na 4 a hotovo. Mezitím jedna holka to taky zvládla na 4, ale ty další ne. No a když to o přestávce zjistili, tak začili se hrozně divit, jakto. A říkali, že je to strašně nespravedlivé atd. Tak šli do kabinetu a znovu tam něco řešily. Já už jsem u toho nebyla. Ale hrozně mě to naštvalo. Proč? Proč jsi dělám hlavu s takové krávy? Protože ještě před hodinou mi fandily, a říkali ty to dáš, a pak tohle. Až teď jsem zjistila jaká ta má třída je. A komu mám a nemám věřit.

Mrzí mě to a nevím, co pořádně dělat. Máte nějaký nápady ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je hodin?

00:01 - 07:59 15.1% (24)
08:00 - 13:59 25.2% (40)
14:00 - 20:59 39.6% (63)
21:00 - 23:59 20.1% (32)

Komentáře

1 Kejt Kejt | Web | 27. ledna 2013 v 17:43 | Reagovat

Přiznám se, že tohle jsem ve třídě nikdy nezažila, protože jsme jako základková třída dost dobrej kolektiv.
Řešila bych to asi tak, že bych řekla tý učitelce, ať vám dá další test, a jestli ty ostatní holky dopadnou dobře, ať klidně ty lepší známky dostanou, jestli je tak pálí, že budeš mít místo pětky čtyřku, ať si to zkusí napsat znovu.
Jinak bych je taky poslala všechny do patřičným míst a asi byla solidně naštvaná.

2 Kejt Kejt | Web | 27. ledna 2013 v 18:30 | Reagovat

Ráda jsem nějak poradila :) Udělej to jak uznáš za vhodný, dej mi pak nějak vědět, jak to všechno dopadlo :))

3 Alyssa Alyssa | Web | 27. ledna 2013 v 18:55 | Reagovat

Já si to neumím představit!Ale jak jsem zažila nedávno kolektiv je svině!Ty pravé přátelé najdeš až později :)
Mrzelo by mě to a jelikož jsem dokonalej cholerik všechny bych sprdla :D Ne kecam jenom moje představa! Ale něak to zvládneš držim palce :)
krásný blog!

4 Kejtý Kejtý | Web | 27. ledna 2013 v 18:56 | Reagovat

Ahoj:) Příběh není pravdivý;) je to na objednávku;) Zajdi na můj blog a taky si objednej;) http://kejty-photographer.blog.cz/1301/napad#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama