Listopad 2012

Kusovka//01.10//

30. listopadu 2012 v 19:50 | Belluška |  Kusovky

28.11.2012

28. listopadu 2012 v 14:30 | Belluška |  Já a můj blog

AHojky. No už zase jsem dlouho nepsala, tak teď to snad vynahradím. Za tu dobu se toho stalo docela hodně. Měla jsem prodlouženou, byla jsem nějakou dobu nemocná atd. No ale největším zážitkem je ta prodloužená :) . Pokud jste ji už zažili, tak mě asi chápete. Jinak je pravda, že jsem se docela dost dlouho rozhodovala jestli tam půjdu nebo ne. Nakonec, když jsem šla s kámoškou do půjčoven plesových šatů, tak jsem neodolala a vyzkoušela jsem jsi je taky. A zamilovala jsem se. Ale než taneční vůbec bylo, tak jsme se s kámoškou tak sterovali, že mě z toho bylo blbě. Ale jak jsme přišli na místo, tak to ze mě spadlo. Nikdy jsem si nemyslela, že budu takhle v pohodě. Jsem docela stresující člověk a tohle pro mě byla výhra. Byla jsem v tu dobu strašně štastná, že jsem to zvládla. Myslím si, že za to můžu vděčit jenom mé rodině. Bez ní bych to opravdu nezvládla. No ale druhý den jsem byla, tak unavená :D, že jsem spala, až do 5 :D neuvěřitelné :D

Kusovka//01.09//

21. listopadu 2012 v 17:11 | Belluška |  Kusovky

20.11.2012

20. listopadu 2012 v 22:00 | Belluška |  Já a můj blog
304909_263038117057744_6669771_n_large

Ahojky. Zaprvé jse musím strašně moc omluvit, za to, že jsem tu nebyla. Moc učení a celkově jsem neměla ani na chuť na ten počítač lozit. Chci vám teď popsat svůj den. No celkově byl, aspoň si teda myslím, v pohodě. Dnes jsem šla na odběr krve. Jen taková kontrola. Po té jsem zůstala doma, takže jsem nebyla vůbec ve škole. No ale moc šťastná z toho nejsem, jelikož toho budu mít teď docela dost. No jinak jsem se rozhodla, že navštívím městskou knihovnu, kterou máme na zámku. Nebudu říkat konkrétně kde, protože bych tak řekla kde bydlím, a to já nechci. No a tam jsem si vypůjčila knížku k povinné četbě na maturitu. Ach jj MATURITA!! Ta knížka je od Victora Huga, asi ji všichni znáte nebo aspoň v kreslené podobě. Je to příběh Chrám Matky Boží v Paříži. Jsu zvědavá, jak se mi bude číst. Nemám s tím žádné zkušenosti. Budu ji číst poprvé, tak doufám, že to zvládnu co nejrychleji. Když to přečtu rychle, tak to u mě znamená, že jse mi to líbilo a že si snad z toho i něco zapamatuju. No nic já zase odcházím. Budu se ještě učit na dějepis, který zítra zkouší a plus píšeme test z chemie, ale ten je naštěstí lehký. :) Tak se měj te.

Kusovka//01.08//

18. listopadu 2012 v 13:38 | Belluška |  Kusovky

5.11.2012

5. listopadu 2012 v 17:11 | Belluška |  Já a můj blog
Tumblr_mawafigrsm1rdzcfao1_500_large

Ahojky. Konečně po dlouhé době píšu něco do svého deníku. No, jak bych vám to vysvětlila. Učení, učení, učení a zase učení. Jen aby jste si nemysleli. Já žádná šprtka nejsem :D Propadám z matiky a v pátek píšeme čtvrdletku. JJ vůbec mi nepříjde, jako bych ztrávila čtvrt roku ve škole. Pořád si myslím, že je to včera, co jsem nastoupila do školy. Jinak musím vám říct, že mě poslední dobou rozčilujou ty vánoční reklamy, výzdoby atd. Ještě nebyl ani mikuláš a už myslí na vánoce. Nejradši ty blbce proliskala. A co vy jak prožíváte toto období? Líbí se vám, že budou zachvíli vánoce? Já moc vánoce nemám ráda. Nikdy jsem na ně neměla dobré vzpomínky. Spíše jsem se jako jediná snažila tu naši rodinu dát do veselé nálady a nikdy to nedopadlo moc dobře. Jinak byla bych ráda kdyby jste mi ještě pomohli s hlasy pro mého psa :) Neříkejte, že není krásná :D :D, néé tak jsem to nemyslela.
Pošlu jsem odkaz. Budu ráda za každý hlas :)

Podzimní dess

4. listopadu 2012 v 14:53 | Belluška |  Já a můj blog
Ahojky
Zajímalo by mě, jak se vám líbí můj nový dess. Chtěla jsem ho udělat v podzimním tématu. Doufám, že se mi to aspoň trošičku povedlo. Asi 45 min jsem na tom dělala. A chtěla bych slyšet váš názor. Jestli se vám takové obyčejné dessy líbí. Mě ano a rozhodně bych to nechtěla měnit :D

Prosím o hlas pro mého pejska

2. listopadu 2012 v 12:51 | Belluška |  Já a můj blog

Ahojky mám k vám takovou prosbu. Přihlásila jsem se do soutěže, kde soutěžím se svým pejskem o dárkovou poukaz v hodnotě 1000 kč. Víte olik by tobylo hraček a jídla ?? :D :D Musím předhonit papouška s 500 laiků. Dám vám sem odkaz na facebook, kde stačí jenom kliknout na to se mi líbí. A pokud by to bylo možné tak to i rozseslat svým kámoškám a kámošům.


→Obrázek měsíce←→LiStOpAd←

1. listopadu 2012 v 12:25 | Belluška
123