Únor 2012

Pozastavuji na 1 týden

25. února 2012 v 22:07 | Belluška |  Já a můj blog

Pozastavuji na 1 týden

Jak výte jedu na hory ze školou. Budu tam sice až do pátka, ale neví jestli v sobotu budu mýt čas blog. Tak doufám, že se nebudete mo na mě zlobit. Jinak co všechno můžete mezitím dělat na mým blogu?? Můžete hlasovat pro obrázek měsíce TADY a nebo jestli chcete tak můžu vám ohodnotit blog TADY. Zjistila jsem, že je vás hodně tak, až přijedu tak se do toho opřu :) Chci aspoň za den udělat 5 hodnocení. Doufám, že se mi to povede.

Nebudu tu

25. února 2012 v 15:15 | Belluška |  Já a můj blog
Na chvíli se budu s váma rozloučit. V neděli jedeme ze školou na hory. To už víte :) No a měli by jsme tam být, až do pátku. Bohužel i kdybych si vzala sebou notebook, tak by mi to bylo k ničemu, protože tam nebude wifi. Jinak jsem strašně moc ráda že jste mi poslali tolik hlasů opravdu. No a nakonec jsem šla dneska ke kadeřnici a takhle jsem dopadla :))

Před..

→Hodnocení pro Piloula←

25. února 2012 v 11:47 | Belluška
☼Vysvětlím☼

Pozadí: Dala jsem ti deset bodů, protože ladí k dessu.
Záhlaví: Tvůj dess je originální proto 10:)
Návšťěvnost: Tam jsem ti dala 9 bodů.
Barevné sladění: Nemám k tomu žádné výhrady.
Množství článků: Opět jsem ti dala 9 bodů. Malinko víc aktivity, ale jinak si myslím, že to není, tak zas hrozné.
Celkový dojem: Nevím přišlo mi, že to trošku přeplácaný a ta aktivita mi trošku zamrzela.Kusovka//00.50//

25. února 2012 v 11:05 | Belluška |  Kusovky
key and pink image

Kadeřník

21. února 2012 v 18:08 | Belluška |  Já a můj blog
AHojki po dlouhé době jsem napsala co ? No zkusím stručně říct co jsem ty 2 dny dělala. No nebudu říkat, že mám spoustu práce do škole, protože to už je ohrané téma. Zkrátka škola mě leze čím dál víc na nervy. Hlavně matika! To její podování mě jendou zabije! No ale co jsem chtěla říct. Včera jsem se dívala na poslední část filmu Harryho Pottera. A když zbylo do konce filmu asi 15 min tak se to vyplo. Já jsem ten film včera viděla poprvé, takže jsem nevěděla jak to dopadne. Kámoška mi to nechtěla prozradit. No a teď to stáhla znovu a dodívala jsem se na to. :D No nevím kdo to viděl, ale jak je tam ukázka kdy jim má být přes 30 a mají děti. No tam jsem se asi zasmála nejvíc!! Já si nemůžu pomoct no:D Jinak zítra jse du konečně ostříhat. Je už na čase!

A moc děkuji, že jste mi poslali tolik hlasů :))


Prosím hlásky

19. února 2012 v 18:27 | Belluška |  Já a můj blog
AHojki moc prosím pošlete mi hlásek sem pro Tour Eiffel :)) Moc děkuji :)

Kusovka se kterou soutěžím ↓

Prší

19. února 2012 v 13:45 | Belluška |  Já a můj blog
AHojky
Nevím, jak u vás ale tady začíná pršet. Proč zrovna dneska?? Opravdu tomu se říká zákon sválnosti. Jedu dneska na intr a ono musí pršet! :D Jinak přemýšlela jsem co bych tu mohla zlepšit. Napadlo mě že bych udělala takovou menší soutěž. Trvala by max. měsíc. Rozhoduju se mezi SonGirl a X SonMísto. SonGirl by byla soutěž o nejhezčí holku. Je to jednoduché poslali by jste mi svoje fotky na email a potom by se hlasovalo pro nejhezčí holku. No a to druhé je SonMísto. Napadlo mě to náhodou a myslím si, že je to originální. De o to, že napíšete místo, které se vám buď líbí nebo by jste tam chtěli někdy zajet. Např. Texas, Alijaška, Vesmír,... Stačí jen zapojit fantazii . :) Tak no a teď bych chtěl slyšet váš názor. Která soutěž by se podle vás sem hodila??


→Hodnocení pro Tamta^^←

19. února 2012 v 12:00 | Belluška
◘Vysvětlím◘

Pozadí: Líbí se mi jednoduchost tvýho pozadí.
Záhlaví: Ten se ti opravdu povedl a ocenuji, že je z tvoje tvorba.
Návšťěvnost: Dala jsem ti bohužel 8 bodů ale ne z toho, že by na tvůj blog nikdo nechodil to ne ale, jak jsem zjistila, tak jsi ho teď nedávno vytvořila. Proto tu nevidím tolik lidí ale to se určitě zlepší.
Barevné sladění: Myslím, že tu není co bych měla podotknout.
Množství článků: Opět nic co bych měla podotknout.
Celkový dojem: Tvůj blog je opravdu pěkný. Líbí se mi, a proto jsem ti dala 10 bodů.


Kusovka//00.49//

19. února 2012 v 11:21 | Belluška |  Kusovky

Víkend

18. února 2012 v 16:01 | Belluška |  Já a můj blog
Ahojky všichni :)
No a je tu konečně výkend. Tak jsem se na něho těšila, že si odpočinu ale je to úplně naopak. Celou sobotu, což je dneska, musím začít balit a připravovat se na hory. 26.2. jedeme ze školou do Jeseníků. Jen prosím nechtějte po mě přesně kde, protože já si to nepamatuju :D Vzala jsem si sebou lyže, takže budu lyžovat. Měli jsme možnost si vzít i snowboard ale ten jsem si nakonec nevzala. Jelikož na něm neumím. Sice by mě to tam naučily ale já bych z toho nic neměla. Naučila bych se na tom jet až ten poslední den, jak se znám :D. Lyžovat našťěstí umím, takže doufám, že si neudělám nějakou ostudu. No a dneska jsem šla se kouknout do města na nějaké šaty. Protože učitelka nám oznámila, že v pátek půjdeme na Výstaviště. Ohledně škol já teď přesně nevím no a musíme mít bud šaty nebo sukni. A já jsem ten typ člověka, který ani jedno moc nemusí. No samozdřejmě jsem nic nenašla, co by se mi líbilo. Jo holt semnou je to těžký, když mám nakupovat. Ale za to jsem si koupila krásné tričko, za 180 kč. No řekněte ? Nekoupili by jste si to ?? :D